KALICI FONDÖTEN
Her cilde uygun 5 renk seçeneği ile gün boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Gün içerisinde tazelemeye gerek kalmadan kullanılabilir.Neme ve ısıya dayanıklı formülü ile yüz ve boyun bölgesine rahatlıkla uygulanır.

   
   
 

STICK FONDÖTEN
Mükemmel kapatıcı bir ürün arayan bayanların tercih ettiği bir üründür.Hafif pudralı yapısı ile ciltteki kusurları kapatırken UV filtresi sayesinde cildi korur. 5 renk alternatifi ile doğal bir görünüm vererek ciltte pürüzsüz ipeksi görünüm sağlar.

 

 

 
   
 

ISLAK-KURU PUDRA
Kapatıcı özelliği sayesinde ciltteki kusurları kapatarak mükemmel pürüzsüz bir cilt görünümünü sağlar. Ciltte parlama yapmadığı için mat görünüm elde edebilirsiniz.Kullanım esnasında süngeri hafif nemlendirerek yada kuru olarak kullanılabilir.

 

HATA ÖRTÜCÜ
4 renk seçeneği ile göz altlarındaki hataları, morlukları, lekeleri yok etmek için uygun tercihtir.

   

 

 
   

KREM PUDRA
Tüm cilt tiplerine uygun UV filtreli 4 renk seçeneği ile cildinizde pürüzsüz ipeksi bir görünüm elde edebilir, tüm kusurları saklayabilirsiniz.

 

 

   

PUDRA
Her cilde uygun 12 renk seçeneği sayesinde ciltteki kusurları kapatırken cildi nemlendirir ve doğal ipeksi bir görünüm sağlar.

 

 

ALLIK
İçerisindeki mikro parçacıklar sayesinde cilde uygulanması kolay bir ürün.İçeriğindeki jojoba yağı sayesinde cildi nemlendirirken kurumasını önler. Doğal 9 renk seçenekleriyle makyajınıza bütünlük sağlar.

 
 

 

ALLIK
Çarpıcı ve ışıltılı tonlarıyla cildinize doğal bir ışıltı ve canlı görünüm kazandırır, gün boyu kalıcılık sağlar. UV filtreli ve nemlendirici özelliğe sahip renk seçenekleri ile tüm cilt tiplerine uygundur.

 

 

 

 

 

TOP ALLIK
Sıkıştırılmış renkli pudra topları 4 renk seçeneği sayesinde gün boyu cildinizde kalıcı renk sağlamak için üretilmiştir. İçerisindeki doğal pigmentler sayesinde makyajınıza daha çarpıcı daha çekici göstermenize yardımcı olacak bir üründür. Yumuşak fırça dokunuşlarıyla cildinize uygulayabilirsiniz.