TEKLİ FAR
Değişik renk seçenekli nemlendirici formülü, ürünümüzü ince yumuşak ipeksi dokusuyla göz kapaklarınıza bastırmadan kolayca uygulamanızı sağlar.

 
 

 
         

 

ÜÇLÜ FAR
Birbirini tamamlayan 9 renk seçeneği ile saatlerce etkisini koruyan bir göz makyajı isteyenler için ideal bir ürün. Gözlerinizi renklendirirken nemlendirir.

 
 

 
   
   
         

BEŞLİ TERRACOTA FAR
İçeriğindeki özel sedeflerle ışığı yakalayıp yansıtarak kalıcı ve parlaklık veren bir etki gösterir. İçerdiği özel kompleks sayesinde gözleri çevre kirliliğine ve UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.

 
 
   
       

TEKLİ TERRACOTA FAR
Muhteşem sedefi sayesinde gözlerinizde inanılmaz bir parlaklık sağlar. Gece ve gündüz makyajınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İçerisindeki UV filtresi sayesinde cildinizi korur. Aynı zamanda nemlendirici özelliği sayesinde cildinizin sürekli nemli kalmasını sağlar.

       
         

 

SEDEF TOZ FAR
Çok yüksek konsantreli parlak toz far. İçerdiği özel formül sayesinde göz kapağına kolayca yapışır, gözlere muhteşem ışıltılar verir ve uzun süre kalıcılık sağlar.

 

 
 

 

EYELINER
Özel kıl fırçası sayesinde kirpiklerinizin dip kısmını belirginleştirmenizi ve daha çekici bakışlara sahip olmanızı sağlar.

 

DIPLINER
Kalem uçlu fırçasıyla göz hatlarınızı belirginleştirmenizi ve daha çekici bakışlara sahip olmanızı sağlar.

 
 
 

MASCARA  

Ürünümüz her bir kirpiğinize tek tek hacim vererek anında dolgun görünüm sağlar. 4 renk seçeneklidir.

   

   
   

 

 

BEŞLİ FAR
İçerdiği özel kompleks sayesinde gözleri çevre kirliliğine ve UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.

 

 
 

 
       
 
 

GLITTER EYELINER
Gece ve gündüz makyajınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gözlerinize ışıltı verir.